Need for Speed Carbon X360

  • Symbol: G_Z23859
Dostępność Brak produktu
Cena 89,00 zł
Zapytaj sprzedawcę
Co rozpocznie się w mieście, zakończy się w kanionie! Weź udział w serii emocjonujących wyścigów i udowodnij, że jesteś najlepszym kierowcą... niezależnie od tego, gdzie przyjdzie Ci się ścigać.

CECHY GRY

Zmontuj ekipę
Mądrze dobieraj kolejnych członków zespołu i korzystaj z ich umiejętności na drogach oraz w garażu. Pomogą Tobie wygrać wyścigi i przeprowadzić niezbędne modyfikacje.

Miasto czeka na Ciebie
Stań do współzawodnictwa i przejmij kontrolę nad miastem. Bierz udział w brawurowych wyścigach o kolejne dzielnice. Pokonaj wrogie gangi na ich własnym terenie, a następnie zmierz się z liderami w kanionie.

Tuning wymarzonych samochodów
Przełomowa technologia Autosculpt™ oferuje niespotykane wcześniej możliwości samochodowego tuningu. Pełna swoboda projektowania wyglądu i zwiększania mocy pojazdów!

Godnie reprezentuj swoją klasę
Dołącz do innych maniaków samochodów tuningowanych, muscle i egzotycznych. Udowodnij, że robisz najlepsze bryki w mieście. Nowy model fizyki sprawia, że każdy samochód prowadzi się w zupełnie inny sposób.

Przetrwaj wyścig w kanionie
Zupełnie nowe tryby „Pojedynek w kanionie” oraz „Drift” są ostatecznym testem Twoich umiejętności i opanowania. Pamiętaj, że jeden zły ruch może kosztować więcej niż sobie wyobrażasz.
Cechy produktu
Gatunek gry
Wyścigi i Rajdy
Wymagania wiekowe - PEGI
12
Data premiery
2006-11-01 00:00:00
Wersja językowa
Angielska
Tak Anuluj