Klawiatura Genesis RX22 podświetlana

  • Symbol: Z18190
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 74,39 zł
Zapytaj sprzedawcę

GENESIS RX22 - klawiatura dla graczy z podświetleniem:CECHY PRODUKTU

  • 3-kolorowe podświetlenie klawiszy,

  • nisko profilowe i ciche klawisze wykonane w technologii X-Scissors,

  • długi, odporny na uszkodzenia tekstylny przewód,

  • design dla graczy.


CICHA KLAWIATURA DLA GRACZAPodświetlana klawiatura gamingowa Genesis RX22 to produkt dedykowany dla graczy, którzy za niewielkie pieniądze mogą cieszyć się funkcjonalnym, wytrzymałym sprzętem w nowoczesnym wydaniu. Dzięki technologii X-Scissors i niskiemu profilowi, klawiatura cechuje się cichą i precyzyjną pracą klawiszy.
WYSOKA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIEKlawiatura dla graczy Natec Genesis RX22 to niedrogie rozwiązanie dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność, oraz wysoką niezawodność sprzętu.


SOLIDNA KONSTRUKCJASolidna konstrukcja klawiatury zapewnia niezbędną stabilność – klawiatura nie będzie się przesuwała po powierzchni, na której ją postawiono. Zachowano klasyczny układ klawiszy, co z pewnością poprawia komfort korzystania z klawiatury.
PODŚWIETLANE KLAWISZE3 tryby podświetlenia klawiszy sprawiają, że wszystko jest doskonale widoczne, niezależnie od tego, czy grasz przy pełnym świetle, czy w środku nocy.

ODPORNA NA USZKODZENIAKabel pokryto textylnym oplotem, który zwiększa jego wytrzymałość i chroni przed uszkodzeniami. W połączeniu z dobrej jakości materiałami i wytrzymałymi membranami, klawiatura RX22 może służyć przez długi czas.
Tak Anuluj