Słuchawki nauszne Genesis H11 z mikrofonem

  • Symbol: Z15989
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 53,70 zł
Zapytaj sprzedawcę
ŚWIETNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Genesis H11 to wysokiej jakości zestaw słuchawkowy dedykowany dla graczy. Szerokie pasmo przenoszenia słuchawek (20- 20 000Hz), dynamika głośników na poziomie 119 dB, oraz bardzo dobra impedancja głośników gwarantują doznania dźwiękowe najwyższej jakości.

NOWOCZESNY DESIGN

Produkt przykuwa uwagę swoim ciekawym wzornictwem, oraz dobrej jakości wykonaniem. Słuchawki posiadają duże, miękkie poduszki, które doskonale tłumią wszelkie dźwięki z otoczenia, co przydaje się zwłaszcza w czasie wirtualnych rozgrywek. Regulowany pałąk umożliwia bezproblemowe dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, co zapewnia komfort pracy i wygodę nawet w czasie wielogodzinnego korzystania z urządzenia.

ELASTYCZNY MIKROFON

Kolejną zaletą urządzenia jest wygodny mikrofon umieszczony na obrotowym wysięgniku, wyposażony w funkcję redukcji szumów, co pozwala na swobodną komunikację bez żadnych zakłóceń. Mikrofon umożliwia m.in. komunikowanie się z innymi graczami w czasie gry, a także rozmowy ze znajomymi przez Skype.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABEL

Tekstylny przewód o długości 2,5 metra sprawia, że słuchawki nie plączą się i są mniej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Na przewodzie znajduje się również regulacja głośności, dzięki czemu można sterować dźwiękiem bez konieczności podchodzenia do komputera.
Cechy produktu
Złącza
Mini Jack x2
Długość przewodu
200cm
Podświetlenie
Nie
Komunikacja
Przewodowa
Mikrofon
Tak
Oplot przewodu
Oplot tekstylny
System audio
Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek
20-20000Hz
Dynamika głośników
119dB
Czułość mikrofonu
-40dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu
75-16000Hz
Typ słuchawek
Nauszne
Kolor
Czarny
Regulacja głośności
Na przewodzie
Waga
200g
Mocowanie mikrofonu
Na wysięgniku
Platforma
PC
Przeznaczenie
Dla graczy
Impedancja
32Ohm
Słuchawki nauszne Genesis H11 z mikrofonem Słuchawki nauszne Genesis H11 z mikrofonem
Tak Anuluj