Kategoria
Cena
-
Producent

Światłowody

12 produktóww kategorii światłowody
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 1

  • Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 1m Equip

    Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 1m Equip

    Światłowód Krosowy 1m Specyfikacja kabla:I-VH 2x 1G Multimode Złącza: ceramic ferrule LC-LC MM low smoke and zero halogen Kolor kabla: pomarańczowy Opakowanie: woreczek foliowy z logiem Equip OM2=50/125µm

    Cechy produktu
    Złącza
    LC
    Długość przewodu
    100cm
    Kolor
    Pomarańczowy
    12,17 zł
    Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
  • Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 3m Equip

    Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 3m Equip

    Światłowód Krosowy 3m Specyfikacja kabla:I-VH 2x 1G Multimode Złącza: ceramic ferrule LC-LC MM low smoke and zero halogen Kolor kabla: pomarańczowy Opakowanie: woreczek foliowy z logiem Equip OM2=50/125µm

    Cechy produktu
    Złącza
    LC
    Długość przewodu
    300cm
    Kolor
    Pomarańczowy
    17,24 zł
    Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
  • Światłowód Krosowy LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 5m Equip

    Światłowód Krosowy LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 5m Equip

    Światłowód Krosowy 5m Specyfikacja kabla:I-VH 2x 1G Multimode Złącza: ceramic ferrule LC-SC MM low smoke and zero halogen Kolor kabla: pomarańczowy Opakowanie: woreczek foliowy z logiem Equip OM2=50/125µm

    Cechy produktu
    Złącza
    LC, SC
    Długość przewodu
    500cm
    Kolor
    Pomarańczowy
    19,24 zł
    Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
  • Światłowód Krosowy LC-ST Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 2m Equip

    Światłowód Krosowy LC-ST Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 2m Equip

    Światłowód Krosowy 2m Specyfikacja kabla:I-VH 2x 1G Multimode Złącza: ceramic ferrule LC-ST MM low smoke and zero halogen Kolor kabla: pomarańczowy Opakowanie: woreczek foliowy z logiem Equip OM2=50/125µm

    Cechy produktu
    Złącza
    LC, ST
    Długość przewodu
    200cm
    Kolor
    Pomarańczowy
    15,04 zł
    Produkt niedostępny
  • Światłowód Krosowy LC-ST Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 3m Equip

    Światłowód Krosowy LC-ST Duplex MM 50/125 OM2 Orange LSOH 3m Equip

    Światłowód Krosowy 3m Specyfikacja kabla:I-VH 2x 1G Multimode Złącza: ceramic ferrule LC-ST MM low smoke and zero halogen Kolor kabla: pomarańczowy Opakowanie: woreczek foliowy z logiem Equip OM2=50/125µm

    Cechy produktu
    Złącza
    LC, ST
    Długość przewodu
    300cm
    Kolor
    Pomarańczowy
    16,72 zł
    Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
  • Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0,5m Equip

    Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0,5m Equip

    -Producent światłowodu - Equip -Długość 0,5 m -Typ okablowania światłowód wielomodowy 50/125 (OM3) -Typ wtyczki 1 LC duplex -Typ wtyczki 2 LC duplex -Maksymalna prędkość transmisji 10 Gb/s -Specyfikacja kabla - I-VH 2 x 1G

    Cechy produktu
    Złącza
    LC
    Długość przewodu
    50cm
    Kolor
    Niebieski
    19,79 zł
    Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
  • Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 1m Equip

    Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 1m Equip

    -Producent światłowodu - Equip -Długość 1 m -Typ okablowania światłowód wielomodowy 50/125 (OM3) -Typ wtyczki 1 LC duplex -Typ wtyczki 2 LC duplex -Maksymalna prędkość transmisji 10 Gb/s -Specyfikacja kabla - I-VH 2 x 1G

    Cechy produktu
    Złącza
    LC
    Długość przewodu
    100cm
    Kolor
    Niebieski
    19,95 zł
    Produkt niedostępny
  • Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m Equip

    Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m Equip

    -Producent światłowodu - Equip -Długość 2 m -Typ okablowania światłowód wielomodowy 50/125 (OM3) -Typ wtyczki 1 LC duplex -Typ wtyczki 2 LC duplex -Maksymalna prędkość transmisji 10 Gb/s -Specyfikacja kabla - I-VH 2 x 1G

    Cechy produktu
    Złącza
    LC
    Długość przewodu
    200cm
    Kolor
    Niebieski
    24,70 zł
    Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
  • Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 3m Equip

    Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 3m Equip

    -Producent światłowodu - Equip -Długość 3 m -Typ okablowania światłowód wielomodowy 50/125 (OM3) -Typ wtyczki 1 LC duplex -Typ wtyczki 2 LC duplex -Maksymalna prędkość transmisji 10 Gb/s -Specyfikacja kabla - I-VH 2 x 1G

    Cechy produktu
    Złącza
    LC
    Długość przewodu
    300cm
    Kolor
    Niebieski
    26,99 zł
    Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
  • Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 5m Equip

    Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 5m Equip

    -Producent światłowodu - Equip -Długość 5 m -Typ okablowania światłowód wielomodowy 50/125 (OM3) -Typ wtyczki 1 LC duplex -Typ wtyczki 2 LC duplex -Maksymalna prędkość transmisji 10 Gb/s -Specyfikacja kabla - I-VH 2 x 1G

    Cechy produktu
    Złącza
    LC
    Długość przewodu
    500cm
    Kolor
    Niebieski
    29,41 zł
    Produkt niedostępny
  • Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 10m Equip

    Światłowód Krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 10m Equip

    -Producent światłowodu - Equip -Długość 10 m -Typ okablowania światłowód wielomodowy 50/125 (OM3) -Typ wtyczki 1 LC duplex -Typ wtyczki 2 LC duplex -Maksymalna prędkość transmisji 10 Gb/s -Specyfikacja kabla - I-VH 2 x 1G

    Cechy produktu
    Złącza
    LC
    Długość przewodu
    1000cm
    Kolor
    Niebieski
    45,79 zł
    Produkt niedostępny
  • Światłowód Krosowy LC-LC Duples MM 50/125 OM3 LSOH 20m Equip

    Światłowód Krosowy LC-LC Duples MM 50/125 OM3 LSOH 20m Equip

    -Producent światłowodu - Equip -Długość 20 m -Typ okablowania światłowód wielomodowy 50/125 (OM3) -Typ wtyczki 1 LC duplex -Typ wtyczki 2 LC duplex -Maksymalna prędkość transmisji 10 Gb/s -Specyfikacja kabla - I-VH 2 x 1G

    Cechy produktu
    Złącza
    LC
    Długość przewodu
    2000cm
    Kolor
    Niebieski
    57,67 zł
    Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
Strona: / 1
Tak Anuluj