Gadżety

7 produktóww kategorii gadżety
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 1

 • Napój izotoniczny Juicy Gaming Kapitan Genesis

  Napój izotoniczny Juicy Gaming Kapitan Genesis

  Genesis energy boost Napój energetyzujący z naturalną kofeiną pochodzącą z guarany. Dodatkowo napój został wzbogacony o wartościowe witaminy: Niacyna / wit. B3 / B6 / B12. Doskonałle orzeźwia przy wielogodzinnych rozgrywkach.

  3,99 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Komin chusta wielofunkcyjna Genesis

  Komin chusta wielofunkcyjna Genesis

  Akcesoria dla fanów Genesis Genesis oznacza powstanie/stawanie się, w przełożeniu na świat gier oznacza to: rozwój i ciągłą pracę nad sobą, stawanie się coraz lepszym. Chcemy aby nasi fani, również cenili te wartości, dlatego oddajemy w ich ręce szereg gadżetów, które uzupełnią naszą podstawową ofertę narzędzi do stawania się coraz lepszym graczem, i nie tylko. Chusta/komin wielofunkcyjny Genesis Chusta wielofunkcyjna/komin Genesis, to wyjątkowy przedmiot dla fana marki. Może być przydatna zarówno jako element ubioru wraz z koszulką Team Genesis, jak również jako uzupełnienie stroju narciarskiego, opaska na szyję lub głowę do biegania oraz uprawiania innych aktywności.

  17,99 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Czapka z daszkiem Genesis

  Czapka z daszkiem Genesis

  Czapka z daszkiem od Genesis Czapka z daszkiem GENESIS została wykonana z materiałów najwyższej jakości gwarantujących długotrwałe i komfortowe użytkowanie. Klasyczny model w czarno-czerwonym kolorze z wyszywanym logo producenta. Czapka z możliwością regulacji obwodu głowy.

  Cechy produktu
  Kolor
  Czarny, Czerwony
  34,99 zł
  Produkt niedostępny
 • Fidget Spinner Genesis czerwony

  Fidget Spinner Genesis czerwony

  FIDGET SPINNER GENESIS - RED NIM-1045 Spinnery to gadget, który bije rekordy popularności wśród graczy i sympatyków e-sportu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanów, Genesis również oddaje w ręce użytkowników, wysokiej jakości Fidget Spinnery w dwóch wersjach kolorystycznych.

  Cechy produktu
  Kolor
  Czerwony
  9,99 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Worek lootbag bawełniany na buty i odzież Genesis

  Worek lootbag bawełniany na buty i odzież Genesis

  Plecak/worek bawełniany na peryferia Genesis Genesis z myślą o najwierniejszych fanach marki, tworzy serię unikalnych produktów, które przydają się nie tylko w czasie gry, ale również podczas innych zajęć. Worek bawełniany Genesi zwany też Lootbag może pełnić funkcję wygodnego plecaka. Można w nim przenosić zarówno peryferia (myszkę, pada, ładowarkę) jak również buty i odierz na przebranie, a nawet zakupy.

  17,99 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Fidget Spinner Genesis czarny

  Fidget Spinner Genesis czarny

  FIDGET SPINNER GENESIS - BLACK NIM-1044 Spinnery to gadget, który bije rekordy popularności wśród graczy i sympatyków e-sportu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanów, Genesis również oddaje w ręce użytkowników, wysokiej jakości Fidget Spinnery w dwóch wersjach kolorystycznych.

  Cechy produktu
  Kolor
  Czarny
  9,99 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Czapka zimowa Genesis

  Czapka zimowa Genesis

  Czapka zimowa Genesis Niskie temperatury, mroźny wiatr i padający śnieg - przed wszystkimi tymi czynnikami ochroni Twoją głowę czapka zimowa od Genesis. Z nią będziesz przygotowany na zimową aurę i zapomnisz, co to znaczy mieć zmarznięte uszy. Wszystko za sprawą tego, że za utrzymanie ciepła odpowiadają tu wysokiej jakości materiały, które zwiększą komfort użytkowania. Dzięki nim czapka jest elastyczna i bez problemu dopasowuje się do kształtu głowy, mocno osłaniając uszy.

  Cechy produktu
  Kolor
  Czarny, Czerwony
  29,99 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
Strona: / 1
Tak Anuluj