Klawiatura Genesis Rhod 220

  • Symbol: Z23114
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 60,38 zł
Zapytaj sprzedawcę


KLAWIATURA GAMINGOWA RHOD 220


Tym, czego gracz potrzebuje najbardziej, jest poczucie kontroli nad rozgrywką. Dobra klawiatura to taka, która tę kontrolę ułatwia. Nie każdy gamer preferuje klawiatury mechaniczne, czasem oczekujemy prostoty i solidnej podstawy do dobrego wejścia w świat e-sportu. Z myślą o mocnym starcie dla graczy Genesis opracowało klawiaturę membranową Rhod 110. Prostota połączona z dużą funkcjonalnością to jej najmocniejsze strony.


FUNKCJONALNOŚĆ STWORZONA DLA GRACZY
WODA JEJ NIE STRASZNA


Mimo swojej atrakcyjnej ceny, Rhod 220 zniesie naprawdę wiele. Konstrukcja klawiatury jest odporna na zalanie, dzięki czemu gracz nie będzie musiał się przejmować, że jednym nieszczęśliwym ruchem przewróci kubek z piciem i pośle sprzęt na śmietnik.


LICZY SIĘ TYLKO SKILL


Nie ma nic gorszego, niż perfekcyjnie wyuczyć się zabójczego combo, którego klawiatura nie jest w stanie prawidłowo odczytać. Dlatego Rhod 200 posiada funkcję anti-ghostingu dla 6 klawiszy, żeby gracz mógł skupić się wyłącznie na ćwiczeniu własnego skilla. A ponieważ i klawisz Windows potrafi zepsuć obiecującą rozgrywkę, wystarczy go zablokować tuż przed startem gry.


WYGODNIE KU WYGRANEJ


Rhod 220 nie jest kolejną toporną konstrukcją, jaką często wypuszczają producenci nie dbający o wygodę graczy. Wydłużona obudowa Rhod 220 pozwoliła na zaimplementowanie specjalnego podparcia pod nadgarstki, sprawdzającego się idealnie przy ostrych, gamingowych maratonach.


Z MYŚLĄ O GRACZACH


Po co utrudniać graczowi życie skomplikowanymi komendami wydawanymi z poziomu klawiatury? Rhod 220 posiada 6 dodatkowych multimedialnych klawiszy, pozwalających np. w szybki i łatwy sposób regulować głośność dźwięku. Warto przy tym wspomnieć, że wszystkie przyciski urządzenia mają na sobie laserowo wypalane litery, które są trudno ścieralne. Dzięki temu klawiatura nawet przy intensywnym użytkowaniu nadal będzie wyglądać jak nowa.
Cechy produktu
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wysokość
32mm
Klawisze multimedialne
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Linux, Windows 8, Android 2.2 O.S, Windows 10
Profil
Wysoki
Złącza
USB Typ-A
Długość przewodu
165cm
Mechanizm klawiszy
Membrana
Podświetlenie
Nie
Komunikacja
Przewodowa
Kolor
Czarny, Czerwony
Waga
671g
Długość
190mm
Szerokość
480mm
Liczba klawiszy
110
Liczba klawiszy multimedialnych
6
Akcesoria w zestawie
Instrukcja obsługi
Przeznaczenie
Dla graczy
Układ klawiszy
Standardowy (US)
Klawiatura Genesis Rhod 220 Klawiatura Genesis Rhod 220 Klawiatura Genesis Rhod 220 Klawiatura Genesis Rhod 220
Tak Anuluj