Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 Kailh Blue podświetlanie

  • Symbol: Z23286
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 239,00 zł
Zapytaj sprzedawcę


KLAWIATURA MECHANICZNA NA MIARĘ OCZEKIWAŃ


Wśród wytrawnych graczy klawiatury mechaniczne cieszą się największym powodzeniem. Niemal każdy gracz marzy o funkcjonalnym „mechaniku” z przełącznikami wysokiej klasy. Klawiatury z serii RX85 to przełączniki z najwyższej półki, trwałe komponenty, funkcje ułatwiające rozgrywkę oraz wyjątkowy design. RX85 to klawiatury na miarę oczekiwań każdego wytrawnego gamera!


PEŁEN WACHLARZ MOŻLIWOŚCI
PRZEŁĄCZNIKI KAILH BLUE


Najważniejszą cechą RX85 jest zastosowanie najwyższej jakości trwałych przełączników Kailh Blue o żywotności do 50 milionów kliknięć oraz 60-gramowej czułości nacisku. Dzięki dużej liniowości i płynności przełączniki te zyskują uniwersalny charakter, co jest bardzo istotne dla wielu graczy.TRWAŁE NADRUKI W DOUBLE INJECTION


Dodatkowo nakładki na klawisze zostały wykonane w technologii Double Injection. Polega to na tym, że nadruki wszczepia się metodą double-shot injection molding. Co gwarantuje brak ścierania się podczas użytkowania. Takie rozwiązanie znacząco wydłuża żywotność nadruku, jak również całego klawisza.


FUNKCJA N-KEY ROLLOVER


Klawiatura jest wyposażona w funkcję N-key Rollover, czyli anti-ghosting dla wszystkich klawiszy. Funkcję uruchamia się poprzez wciśnięcie klawiszy Fn i Del. Teraz bezproblemowo możemy korzystać z dowolnych kombinacji klawiszy bez ryzyka zablokowania urządzenia. Niezakłócona i komfortowa rozgrywka stanie się teraz normą.
FUNKCJONALNE PODŚWIETLENIE


Z klawiaturą Genesis możemy cieszyć się rozgrywką niezależnie od pory dnia dzięki białemu podświetleniu z możliwością ustawienia 20 różnych trybów i 4 poziomów intensywności światła. 10 trybów podstawowych oraz 8 trybów dostosowanych do różnego typu gier a ponadto możliwość zaprogramowania 2 własnych. Ponadto takie podświetlenie świetnie się prezentuje w połączeniu z ogólnym designem RX85.


BLOKADA KLAWISZA WINDOWS


RX85 posiada funkcję blokowania klawisza Windows, która jest szczególnie lubiana przez graczy. Zapobiega ona przypadkowemu zatrzymaniu gry i wyjściu do pulpitu, a tym samym przerwaniu emocjonującej rozgrywki.


MULTIMEDIA POD RĘKĄ


Kontrola nad multimediami oraz innymi funkcjami dodatkowymi znacznie ułatwia rozgrywkę. Z myślą o tym w Genesis RX85 mamy do dyspozycji 12 klawiszy funkcyjnych oraz specjalny volume knob, przy pomocy którego możemy sterować głośnością bez potrzeby wciskania dodatkowych klawiszy.


WYTRZYMAŁOŚĆ I DESIGN


Oprócz bardzo trwałych przełączników i klawiszy, na wytrzymałość urządzenia wpływa również fakt, że powierzchnia klawiatury została pokryta szczotkowanym aluminium, a całość konstrukcji wtopiono w czerwoną formę z utwardzanego PVC. Wszystko to sprawia, że RX85 prezentuje się imponująco, łącząc w sobie nowoczesność z lekkim akcentem klasycznej elegancji.
Cechy produktu
Wysokość
36mm
Klawisze multimedialne
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne
Android 4.2.2, Linux, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 10
Profil
Wysoki
Złącza
USB 2.0
Długość przewodu
160cm
Mechanizm klawiszy
Mechaniczna
Podświetlenie
Tak
Komunikacja
Przewodowa
Kolor
Czarny
Waga
870g
Długość
210mm
Szerokość
449mm
Liczba klawiszy
104
Liczba klawiszy multimedialnych
12
Konstrukcja
Podkładka pod nadgarstek
Przeznaczenie
Dla graczy
Typ przełącznika
Kailh Blue
Układ klawiszy
Standardowy (US)
Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 Kailh Blue podświetlanie Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 Kailh Blue podświetlanie Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 Kailh Blue podświetlanie Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 Kailh Blue podświetlanie Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 Kailh Blue podświetlanie Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 Kailh Blue podświetlanie Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 Kailh Blue podświetlanie Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 Kailh Blue podświetlanie
Tak Anuluj