Słuchawki dokanałowe Audictus Endorphine bezprzewodowe z mikrofonem czerwone

  • Symbol: Z23123
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 129,00 zł
Zapytaj sprzedawcę


SIEGNIJ PO MAGIĘ, KIEDY TYLKO ZECHCESZ


Sport i muzyka to duet idealny. Muzyka tworzy nastrój, motywuje i przyśpiesza moment nadejścia upragnionych endorfin. Dzięki słuchawkom dokanałowym Endorphine, nawet najcięższy trening stanie się przyjemnością i da nam więcej satysfakcji.

MASZ CZAS BY DOTRZEĆ DO CELU


Wbudowana w słuchawki bateria umożliwia odtwarzanie muzyki aż do ponad 5 godzin. Dzięki temu Endorphine są idealne zarówno na trening, jak i pokonanie maratonu czy triathlonu. W cyklu treningowym wystarczy, że naładujesz je raz w tygodniu.


WYBIERZ SWÓJ DESIGN NIEZALEŻNIE OD SYSTEMU


Produkt jest kompatybilny zarówno z systemem iOS, jak i z większością systemów Android. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach – czarnym, czerwonym oraz zielonym. Wybierz swoją ulubioną wersję kolorystyczną!
Słuchawki dokanałowe Audictus Endorphine bezprzewodowe z mikrofonem czerwone Słuchawki dokanałowe Audictus Endorphine bezprzewodowe z mikrofonem czerwone Słuchawki dokanałowe Audictus Endorphine bezprzewodowe z mikrofonem czerwone Słuchawki dokanałowe Audictus Endorphine bezprzewodowe z mikrofonem czerwone Słuchawki dokanałowe Audictus Endorphine bezprzewodowe z mikrofonem czerwone
Tak Anuluj