Zabawki

9 produktóww kategorii zabawki
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 1

 • Samochód zdalnie sterowany RC uGo Policja 1:43 10KM/H

  Samochód zdalnie sterowany RC uGo Policja 1:43 10KM/H

  PRZYGODA OD NAJMŁODSZYCH LAT Jeśli szukasz pierwszego zdalnie sterowanego auta dla swojego dziecka to UGO Policja będzie odpowiednim wyborem. Prędkość samochodu dochodzi do 10 km/h i sprawia, że zabawka jest bezpieczna dla najmłodszych KIEROWANIE JEST PROSTE Napęd 2WD, jazda do przodu/do tyłu/ skręcanie oraz zasięg do 10m sprawdzą się idealnie w domowych warunkach. Model typu Ready To Run (RTR), po wyjęciu z pudełka jest gotowy do zabawy(wymagane baterie 2xAA).

  Cechy produktu
  Wysokość
  80mm
  Komunikacja
  Bezprzewodowa
  Zasilanie
  4x AA
  Kolor
  Niebieski
  39,99 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Samochód zdalnie sterowany RC uGo Scout 1:16 25KM/H RTR

  Samochód zdalnie sterowany RC uGo Scout 1:16 25KM/H RTR

  POGROMCA NA KAŻDEJ TRASIE Jeśli dopiero zaczynasz zabawę z modelami RC model Scout jest właśnie dla Ciebie, auto zostało zaprojektowane z myślą o początkujących kierowcach. Zespół napędowy pozwala rozwinąć prędkość do 25km/h. Odpowiedni do osiągów modelu rozstaw kół zapewnia świetną przyczepność, jak i sprawniejsze pokonywanie przeszkód. Model Scout jest idealnym uniwersalnym samochodem sprawdzającym się podczas jazdy po asfalcie, jak i w terenie. WYWROTKA NIE STRASZNA Model posiada opony ze specjalnym bieżnikiem dostosowanym do różnych powierzchni. Zderzaki wykonane zostały z elastycznego i wytrzymałego plastiku, chronią auto przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wytrzymała obudowa pozwoli uniknąć uszkodzeń podczas nieprzewidzianej wywrotki. Model typu Ready To Run (RTR), po wyjęciu z pudełka jest gotowy do zabawy(wymagane baterie 3xAA).

  Cechy produktu
  Wysokość
  10mm
  Komunikacja
  Bezprzewodowa 2.4 GHz
  Zasilanie
  2x AA
  Czas ładowania baterii
  2h
  199,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Samochód zdalnie sterowany RC uGo Monster Truck 1:43 10KM/H

  Samochód zdalnie sterowany RC uGo Monster Truck 1:43 10KM/H

  PRZYGODA OD NAJMŁODSZYCH LAT Jeśli szukasz pierwszego zdalnie sterowanego auta dla swojego dziecka to UGO Monster Truck będzie odpowiednim wyborem. Prędkość samochodu dochodzi do 10 km/h i sprawia, że zabawka jest bezpieczna dla najmłodszych KIEROWANIE JEST PROSTE Napęd 2WD, jazda do przodu/do tyłu/ skręcanie oraz zasięg do 10m sprawdzą się idealnie w domowych warunkach. Model typu Ready To Run (RTR), po wyjęciu z pudełka jest gotowy do zabawy(wymagane baterie 2xAA).

  Cechy produktu
  Wysokość
  80mm
  Komunikacja
  Bezprzewodowa
  Zasilanie
  4x AA
  Kolor
  Żółty
  39,99 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Samochód zdalnie sterowany RC uGo Wywrotka 1:12 15KM/H

  Samochód zdalnie sterowany RC uGo Wywrotka 1:12 15KM/H

  .product-description { font-size: 16px; width: 100%; margin-left: auto; margin-right: auto; font-family: 'Arimo', 'Arial', sans-serif; } .product-description img { max-width: 100%; } .product-description table { border: none !important; } .product-description td { border: none !important; } .product-description h3 { font-size: 18px; margin-bottom: 15px !important; } .product-description h3 span { color: #000; } .product-description .center { text-align: center; font: inherit; font-family: 'Open Sans', sans-serif; } .product-description .image { text-align: center; padding-top: 20px; padding-bottom: 20px; } .product-description .bold { font-weight: bold; } .product-description h1.h1 { display: block; font-size: 1.5em; font-weight: bold; color: #53585a; } .product-description .list2 { text-align: center; list-style-position: inside; list-style-type: circle; padding: 0; } .product-description p { vertical-align: top; font-size: 16px; margin-bottom: 1em; } .product-description-center { text-align: center; } .product-description-section { margin: 0 0 30px 0 !important; text-align: center; } .product-description-section.product-description-section-without-margin { margin: 0 !important; } .product-description-text-left { text-align: justify; padding-right: 10px; font-size: 14px; } .product-description-text { text-align: justify; font-size: 14px; } .product-description-column { border: none; width: 50%; } .product-description-column h3 { text-align: left; } .product-description-column-text-left { padding-right: 10px } .product-description-column-text-right { padding-left: 10px } @import url('https://fonts.googleapis.com/css?family=Arimo:400,400i,700,700i&subset=latin-ext'); IDEALNA DO PRACY W TERENIE Zdalnie sterowana wywrotka to gwarancja dobrej zabawy! Wywrotka Ugo posiada miękkie koła wykonane z wysokiej jakości gumy z wysokim bieżnikiem, które przystosowane są do jazdy po nierównym podłożu. Zespół napędowy pozwala na rozwinięcie prędkości 10 km/h wiernie odwzorowując zachowanie prawdziwych maszyn budowlanych. DUŻO I JESZCZE WIĘCEJ Pojemna skrzynia ładunkowa pozwoli na przewożenie dużej ilości ładunku z miejsca na miejsce. Po osiągnięciu celu, mechanizm elektryczny pozwoli na celny wyładunek towaru w wyznaczonym miejscu. WSZYSTKO POD KONTROLĄ Wywrotka posiada układ napędowy przekazujący moc na każdą stronę z osobna. Pozwala to na 360-stopniowy zakres pracy i skręcanie w miejscu – tak jak w pojazdach gąsienicowych. Pilot sterowania jest bardzo poręczny i intuicyjny, pozwalający na pełną kontrolę nad koparką do odległości (w zależności od warunków) 30-50m.

  Cechy produktu
  Wysokość
  150mm
  Komunikacja
  Bezprzewodowa 2.4 GHz
  Zasilanie
  2x AA
  Czas ładowania baterii
  2h
  169,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Samochód zdalnie sterowany RC uGo Koparka 1:12 15KM/H

  Samochód zdalnie sterowany RC uGo Koparka 1:12 15KM/H

  .product-description { font-size: 16px; width: 100%; margin-left: auto; margin-right: auto; font-family: 'Arimo', 'Arial', sans-serif; } .product-description img { max-width: 100%; } .product-description table { border: none !important; } .product-description td { border: none !important; } .product-description h3 { font-size: 18px; margin-bottom: 15px !important; } .product-description h3 span { color: #000; } .product-description .center { text-align: center; font: inherit; font-family: 'Open Sans', sans-serif; } .product-description .image { text-align: center; padding-top: 20px; padding-bottom: 20px; } .product-description .bold { font-weight: bold; } .product-description h1.h1 { display: block; font-size: 1.5em; font-weight: bold; color: #53585a; } .product-description .list2 { text-align: center; list-style-position: inside; list-style-type: circle; padding: 0; } .product-description p { vertical-align: top; font-size: 16px; margin-bottom: 1em; } .product-description-center { text-align: center; } .product-description-section { margin: 0 0 30px 0 !important; text-align: center; } .product-description-section.product-description-section-without-margin { margin: 0 !important; } .product-description-text-left { text-align: justify; padding-right: 10px; font-size: 14px; } .product-description-text { text-align: justify; font-size: 14px; } .product-description-column { border: none; width: 50%; } .product-description-column h3 { text-align: left; } .product-description-column-text-left { padding-right: 10px } .product-description-column-text-right { padding-left: 10px } @import url('https://fonts.googleapis.com/css?family=Arimo:400,400i,700,700i&subset=latin-ext'); IDEALNA DO PRACY W TERENIE Zdalnie sterowana koparka to gwarancja dobrej zabawy! Koparka Ugo posiada miękkie koła wykonane z wysokiej jakości gumy z wysokim bieżnikiem, które przystosowane są do jazdy po nierównym podłożu. Zespół napędowy pozwala na rozwinięcie prędkości 10 km/h wiernie odwzorowując zachowanie prawdziwych maszyn budowlanych. TRAFIA W PUNKT Wykonana z metalu łyżka jest wytrzymała i idealnie imituje budowę prawdziwej maszyny. Precyzyjny mechanizm sterujący pozwala na dokładne przenoszenie materiału z miejsca na miejsce.   WSZYSTKO POD KONTROLĄ Koparka posiada układ napędowy przekazujący moc do kół na każdą stronę z osobna. Pozwala to na 360-stopniowy zakres pracy i skręcanie w miejscu – tak jak w pojazdach gąsienicowych. Pilot sterowania jest bardzo poręczny i intuicyjny, pozwalający na pełną kontrolę nad koparką do odległości (w zależności od warunków) 30-50m.

  Cechy produktu
  Wysokość
  150mm
  Komunikacja
  Bezprzewodowa 2.4 GHz
  Zasilanie
  2x AA
  Czas ładowania baterii
  2h
  169,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Samochód zdalnie sterowany RC uGo Climber Climber 1:18 15KM/H

  Samochód zdalnie sterowany RC uGo Climber Climber 1:18 15KM/H

  POKONA KAŻDĄ PRZESZKODĘ Samochód zdalnie sterowany uGo Climber to gwarancja dobrej zabawy i szerokich możliwości. Model został wyposażony w dwa niezależne silniki, dzięki czemu każda z osi pojazdu jest napędzana niezależnie i zwiększa możliwości sterowania. Zespół napędowy pozwala na rozwinięcie prędkości 15 km/h. Miękkie koła wykonane z wysokiej jakości gumy z wysokim bieżnikiem przystosowane są do jazdy po nierównym podłożu, dlatego Climber gwarantuje zabawę nie tylko na ulicy, ale przede wszystkim na wymagających terenowych trasach. Profesjonalny nadajnik 2,4GHz sprawia, że zasięg jest dużo większy a reakcja na zmiane kierunku jazdy znacznie szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów. Zyskujemy, zatem szerokie możliwości płynnego sterowania pojazdem. MOCNY ZAWODNIK Climber został zaprojektowany tak, aby przetrwać jazdę w trudnych warunkach. Jego wytrzymałość i odporność na zachlapania pozwala na efektowną zabawę nawet w deszczu, czy jazdę po błocie. Zderzaki zostały wykonane z elastycznego i wytrzymałego plastiku oraz chronią auto przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jazda przez hopki, obroty w powietrzu czy wywrotki przy pełnej prędkości? To nie problem. Wytrzymała obudowa, wzmocnione podwozie i metalowe części podwozia, pozwalają uniknąć uszkodzeń podczas ekstremalnej zabawy. Samochód wykonano z wysokiej jakości, bezpiecznych i bardzo elastycznych elementów. AMORTYZACJA NA POZIOMIE Model wyposażony jest w cztery niezależnie pracujące amortyzatory o dużym skoku. Duży kąt wychylenia na boki przedniej i tylnej osi. Takie rozwiązanie z jednej strony wspomaga sterowanie autem, a z drugiej pozwala na bardziej ekstremalną jazdę i więcej zabawy. Model typu Ready To Run (RTR), po wyjęciu z pudełka jest gotowy do zabawy (wymagane baterie 3xAA 1.5V).

  Cechy produktu
  Wysokość
  130mm
  Komunikacja
  Bezprzewodowa 2.4 GHz
  Zasilanie
  2x AA
  Czas ładowania baterii
  3h
  139,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Dron uGo Sirocco WIFI kamera HD 2,4GHZ żyroskop FPV Hovering 360 flip HD 44cm

  Dron uGo Sirocco WIFI kamera HD 2,4GHZ żyroskop FPV Hovering 360 flip HD 44cm

  ZAPOMNIJ O NUDZIE! Sirocco to zaawansowany dron dla wielbicieli podniebnych rozrywek. Dzięki najnowszej technologii, przemyślanej konstrukcji i funkcjonalności spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Produkt jest gotów do pracy zaraz po rozpakowaniu i wymaga jedynie włożenia naładowanej baterii. Latanie Sirocco to czysta przyjemność! W DOBREJ POZYCJI Dron posiada funkcję utrzymywania lotu, wyznaczenia ścieżki, po której będzie poruszał się automatycznie oraz możliwość wykonywania akrobacji powietrznych. Wbudowany 6 osiowy żyroskop zapewnia precyzyjne sterowanie dronem, utrzymując jego odpowiednią pozycję. Zabawę ułatwia także przycisk powrotu. Dron jest przeznaczony do użytku na otwartych przestrzeniach, a jego zasięg dochodzi do 100 metrów. PODGLĄDAJ ILE CHCESZ Funkcja WiFi umożliwia oglądanie lotu za pomocą połączonych zdalnie gogli VR oraz połączenie drona z telefonem i zapisywanie filmu bezpośrednio w jego pamięci dzięki dedykowanej aplikacji UGO Sirocco. Widok z wbudowanej kamery HD można oglądać również na smartfonie lub tablecie. Istnieje wariant zapisania nagranego filmu na karcie pamięci umieszczonej w dronie. Sirocco oferuje mnóstwo rozwiązań, co sprawia, że zabawa tym dronem nigdy się nie nudzi! SPECYFIKACJA PRODUKTU Temperatura pracy: -10°C ~ +40 °C Wymiary po rozłożeniu:440*440*60mm Wymiary po złożeniu: 190*140*60MM Prędkość maksymalna: 5 m/s Bateria: 3.7V / 800mAh Li-Poly Maksymalny czas lotu: 10-12 min Czas ładowania: 120 min Kamera: 720p WIFI

  Cechy produktu
  Oprogramowanie
  UGO sirocco
  Komunikacja
  Bezprzewodowa 2.4 GHz
  Czas ładowania baterii
  1h
  Kolor
  Czarny
  349,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Motorówka zdalnie sterowana Thunder uGo fun 25KM/H

  Motorówka zdalnie sterowana Thunder uGo fun 25KM/H

  NOWY WYMIAR WODNEGO SZALEŃSTWA Okres wiosny i lata to czas, kiedy szczególnie chętnie spędzamy czas nad wodą. Plaża miejska, nadmorskie kurorty czy malownicze jeziora i zalewy to idealne miejsce na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę. Zdalnie sterowane łodzie motorowe to nowy wymiar zabawy nad wodą – bez względu na wiek. Marka uGo prezentuje łódź Thunder, która spełni oczekiwania każdego fana sportów motorowych. SZYBKOŚĆ GRZMOTU Łódź zdalnie sterowana, została wyposażona w napęd pozwalający na rozpędzenie się nawet do 25 km/h oraz możliwość stopniowego przyśpieszania. Dodatkowo łódź jest bardzo sterowna, gdyż porusza się do przodu, do tyłu oraz na boki, nie tracąc przy tym na stabilności zwrotności. Silnik jest chłodzony układem wodnym, co skutecznie chroni go przed szybkim przegrzaniem. OPTYMALNY ZASIĘG I ŁATWE STEROWANIE Thunder posiada zasięg na otwartym akwenie wynoszący nawet 150 metrów, który daje użytkownikowi bardzo szerokie możliwości zabawy, ścigania się i testowania jej zwrotności. Rozbudowany pilot posiada wyświetlacz LCD, który posiada między innymi funkcję sygnalizacji poziomu baterii. Dodatkowo alarm niskiego poziomu baterii pozwala na odpowiednią reakcję operatora i dopłynięcie do brzegu przed wyczerpaniem baterii. KOMPAKTOWA I WYTRZYMAŁA Motorówka posiada kompaktowe wymiary (35,2 x 9,2 x 9 cm) oraz aerodynamiczny kształt. Do produkcji wykorzystano wysokiej jakości, trwałe materiały, a sama konstrukcja jest wodoodporna. Dodatkowo rozwiązania takie jak: zabezpieczenie silników, zwiększają wytrzymałość urządzenia.

  Cechy produktu
  Wysokość
  9mm
  Komunikacja
  Bezprzewodowa 2.4 GHz
  Zasilanie
  4x AA
  Czas ładowania baterii
  2h
  249,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Dron uGo Fen 2.0 kamera VGA 2,4GHZ żyroskop 360 flip zawis

  Dron uGo Fen 2.0 kamera VGA 2,4GHZ żyroskop 360 flip zawis

  DRON UGO FEN 2.0 Model FEN 2.0 to bardzo funkcjonalny i niezwykle łatwy w obsłudze dron, który gwarantuje świetną zabawę każdemu wielbicielowi podniebnych akrobacji. Automatyczne utrzymywanie wysokości lotu, możliwość zawiśnięcia w powietrzu, wbudowana kamera i wytrzymała konstrukcja, to główne cechy tego urządzenia. PROSTA OBSŁUGA – WIELKA FRAJDA FEN 2.0 to przede wszystkim ułatwiona obsługa, dzięki przyciskom startu i lądowania oraz przyciskowi awaryjnego zatrzymania. Zastosowanie 6 osiowego żyroskopu dron łatwo łapie stabilność lotu, co znacznie ułatwia samo sterowanie oraz nagrywanie obrazu. W trakcie lotu dron może wykonywać zwroty w pełnej gamie 360 stopni oraz poruszać się z prędkością 30%, 60% oraz 100% co przekłada się na 5 m/s. TRYB ZAWIŚNIĘCIA W POWIETRZU Dron FEN 2.0 został wyposażony w kamerę VGA 480 z funkcją nagrywania na karcie pamięci Micro SD (brak w zestawie). Dzięki możliwości zawiśnięcia w powietrzu, możemy uzyskać niepowtarzalne ujęcia oraz jeszcze dokładniej sterować dronem. Dron jest gotowy do lotu po podpięciu naładowanej baterii (w zestawie) i umieszczeniu baterii w pilocie (baterii do pilota brak w zestawie). Czas ładowania baterii to około 50 minut. Dzięki łatwej w obsłudze funkcji akrobacji, trzem poziomom szybkości i baterii wystarczającej nawet na 9 minut lotu, ten dron zapewni wspaniałe doznania. WYTRZYMAŁA „ZABAWKA” Niezwykła zwrotność, szybkie ładowanie baterii i całkiem długi czas lotu, to nie jedyne zalety FEN 2.0. Dzięki zastosowaniu trwałych komponentów oraz rozwiązań takich jak ochraniacze na śmigła czy płozy ułatwiające bezpieczne lądowanie, dron uGo to wytrzymałe urządzenie, którym będziemy się cieszyć przez długi czas.

  Cechy produktu
  Komunikacja
  Bezprzewodowa 2.4 GHz
  Czas ładowania baterii
  1h
  Kolor
  Czarny, Zielony
  Zasięg
  50m
  199,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
Strona: / 1
Tak Anuluj